O NAS

MOTOCYKLE

Z seryjnych jednośladów tworzymy unikalne customy. Specjalizujemy się w cafe racerach oraz scramblerach na bazie BMWK100. W naszej ofercie znajdziecie także inne wyjątkowo dopracowane projekty. Każdy motocykl jest personalizowany zgodnie z zamówieniem klienta, a wyjątkowego charakteru nadają części tworzone w naszej pracowni.

W ofercie posiadamy kompleksowe rozwiązania dla:

– BMW K100 – cafe racer lub scrambler

– Yamaha XV1600 – bobber

– Honda CB600 – cafe racer

– Triumph T120 – scrambler

Możesz wybrać kolorystykę elementów zaczynając od ramy, poprzez elementy karoserii, a kończąc na tapicerce siedzenia. Według indywidualnych potrzeb klienta dobierane są także poszczególne podzespoły – między innymi: elementy oświetlenia, wydech, lusterka, filtry powietrza, opony.

Szczególny charakter każdego motocykla tworzą detale, które są jedyne i niepowtarzalne dla każdego egzemplarza. Możemy nanieść Twoje życiowe motto, ważną datę lub dowolny wzór na zbiornik paliwa czy inną cześć motocykla. Siedzenie zostanie wykonane z należytą dbałością o każdy detal od wyboru materiału po obszycia i wykonanie haftu.

Jeżeli masz swoją wizję motocykla, przedstaw nam ją krok po kroku, a my wcielimy ją w życie. Zamawiając u nas swój jednoślad możesz być pewny, że staniesz się posiadaczem czegoś więcej niż tylko motocykla – będzie to dzieło sztuki, które zaprojektujemy razem z Tobą!

Oczywiście bazując na naszym doświadczeniu możemy podsunąć Ci gotowe wersje kolorystyczne, z dopasowanymi detalami, a Ty wybierzesz jedną z nich i będziesz mógł spokojnie czekać aż dostarczymy customa pod drzwi Twojego domu.

Oferujemy odbiór motocykla od klienta oraz dostawę, po wykonanych modyfikacjach. Jeżeli nie posiadasz swojego jednośladu, to znajdziemy odpowiedni pojazd na rynku i zakupimy go w Twoim imieniu.

Katalog motocykli wraz z cennikiem jest dostępny TUTAJ.

Zamówienia można składać telefonicznie lub mailowo.

Chcesz poznać szczegóły?
Odezwij się do nas!

CZĘŚCI

Z seryjnych jednośladów tworzymy unikalne customy.
Specjalizujemy się w cafe racerach oraz scramblerach na bazie BMW K100.
Oferujemy również sprzedaż spersonalizowanych części,
które projektujemy i tworzymy od podstaw w naszej pracowni.

Dzięki nam możesz odmienić oblicze swojego motocykla. Kupisz u nas pojedyncze podzespoły oraz zestawy części dla danego modelu, które zawierają wszystko co niezbędne by zmienić go w rasowego cafe racera / scramblera.

Oferujemy szereg części do motocykli:

– BMW K100 – cafe racer / scrambler

– Yamaha XV1600 – bobber

– Honda CB600 – cafe racer

– Triumph T120 – scrambler

W jednym miejscu zamówisz dopracowane i spersonalizowane części, które są owocem wielu lat doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu unikalnych jednośladów. Możesz wybrać kolor i rodzaj lakieru, a także indywidualne wzory i napisy na elementach karoserii.

Jeżeli nie posiadamy części w swojej aktualnej ofercie podzespołów do Twojego motocykla, to nic straconego. Wystarczy, że dostarczysz swój pojazd do nas, a my dopasujemy i stworzymy dla Ciebie to czego szukasz.

Katalog części wraz z cennikiem jest dostępny TUTAJ.

Zamówienia można składać telefonicznie lub mailowo.

Chcesz poznać szczegóły?
Odezwij się do nas!

PRACOWNIA

W naszej pracowni wykorzystujemy najnowsze technologie oraz klasyczne i niezastąpione rozwiązania. Posiadamy park maszyn wyposażony we wszystko co potrzebne, by tworzyć unikalne motocykle i części custom. W jego skład wchodzi między innymi frezarka CNC, lakiernia proszkowa, piaskarka, spawarki MIG/MAG – TIG, wszelkiego rodzaju giętarki, koło angielskie i wiele innych urządzeń, które umożliwiają nam wykonywanie naszej pracy na najwyższym poziomie.

Posiadanie frezarki CNC umożliwia nam tworzenie unikalnych podzespołów, które sami projektujemy. Otwiera to szereg możliwości i pozwala oferować produkty, które są dostępne tylko u nas. Dzięki temu, że odpowiadamy od początku do końca za proces produkcji możemy gwarantować najwyższa jakość części.

Dzięki lakierni proszkowej możemy w naszej pracowni dawać częścią drugie życie. Najpierw oczyszczamy części piaskarką, a następnie trafiają one z naniesionym lakierem do specjalnego pieca. Jest to polecany przez nas rodzaj renowacji części, a nowa powłoka lakiernicza jest niezwykle trwała.

Wiele części (np. zbiorniki paliwa, błotniki) to rękodzieła, które są tworzone z kawałków blachy. Uzyskanie odpowiedniego efektu wymaga wielu lat doświadczenia oraz perfekcyjnego opanowania ręcznego formowania i kształtowania blach przy pomocy takich narzędzi jak: koło angielskie i młotek, które posiadamy w swojej pracowni.

ZESPÓŁ

Tego co robimy w pracowni nie nazywamy pracą, tylko pasją. Dzięki temu możemy z maksymalnym zaangażowaniem podchodzić do realizowanych projektów. W swoim zespole posiadamy fachowców ze wszystkich dziedzin, które są potrzebne do tworzenia produktów w najwyższej jakości.

Naszą ogromną zaletą jest fakt, że zajmujemy się zarówno modyfikacjami motocykli, jak i produkcją customowych części. Dzięki doświadczeniu pozyskanemu przy budowie dziesiątek motocykli doskonale wiemy, jak zaprojektować podzespoły alby było one nie tylko estetyczne, ale także w pełni funkcjonalne i trwałe. Działa to również w drugą stronę: mogąc stworzyć dowolną część motocykla możemy zbudować unikalny motocykl, który będzie zachwycać wyglądem i dawać niesamowitą radość z jazdy!

Sami piszemy programy dla frezarki CNC, a przez to mamy nieograniczone pole manewru w zakresie produkcji części frezowanych z aluminium. Dzięki wielu latom pracy w branży oraz licznym ukończonym kursom doskonale opanowaliśmy także tworzenie rękodzieła z blachy.

Do perfekcji opanowaliśmy spawanie metodą MIG/MAG – TIG, co sprawia, że jesteśmy w stanie modyfikować ramy pojazdów oraz produkować wydechy i tłumiki o niepowtarzalnym brzmieniu.

Jeśli chcesz nas poznać zapraszamy do naszej pracowni na kawę i rozmowy o motocyklach!