Kolejna zmodyfikowana przez nas Honda CB 750 RC42 tym razem w bardziej klasycznej wersji. Zmodyfikowany zbiornik paliwa w połączeniu z nowym siedzeniem, delikatnie „odchudzoną” ramą nadają mu linię typową dla Cafe racer’a. Cechą charakterystyczną tego motocykla jest jego układ wydechowy, wprawdzie oryginalne kolektory owinięte zostały taśma termiczną to już cztery końcówki wykonane ze stali nierdzewnej nadają mu niepowtarzalnego wyglądu i jeszcze bardziej wyjątkowego głosu.
Oryginalna kierownica została zastąpiona nową typu clip-on wyposażoną w nowe klamki, przełącznik, kierunkowskazy w jej końcówkach oraz nowy licznik firmy KOSO. Aby motocykl mógł być bardziej praktyczny i poruszać nim można się było w każdych warunkach pogodowych dorobiliśmy nowy przedni i tylny błotnik. Tablica rejestracyjna wraz z tylna lampa i kierunkowskazami została zamontowana na ramieniu centralnie nad tylnym kołem.
Akumulator litowo-jonowy sprytnie schowaliśmy w puszce umieszczonej w przestrzeni między tylnym wahaczem a ramą, nad którą znajduje się blacha ze stali nierdzewnej wraz z umieszczoną stacyjką i przełącznikami świateł. Lakierowanie zbiornika paliwa w dwóch odcieniach szarego koloru w połączeniu z ciemno turkusowymi szparunkami sprawia, że obok tego motocykla nie da się przejść obojętnie.